Tweetie

Tweetie 1.2.8

Ptasi król

Zalety

  • Bardzo elegancki
  • Łatwy w obsłudze
  • Posiada wszystkie przydatne funkcje

Wady

  • Brak

Doskonały
9
Popularność serwisu mikroblogowego Twitter osiąga niesamowity poziom. Tweetie to wybijający się ponad przeciętną program ułatwiający korzystanie z tej usługi.

Ostra konkurencja jeszcze nigdy nie zaszkodziła użytkownikom i w tym przypadku jest podobnie. Ogromna ilość programów do korzystania z serwisu Twitter sprawia, że na rynku pojawiają się prawdziwe perełki. Tweetie jest jedną z nich. Program działa i wygląda znakomicie. Dostarcza pełną funkcjonalność naszego konta wprost na biurko, na dodatek w bardzo atrakcyjnej formie.

Tweetie umożliwia czytanie tego co napiszą inni i publikowanie własnych postów. Program pozwala na przeglądanie konwersacji z wybranymi osobami, wyszukiwanie oraz przeglądanie profili. Nie mogło także zabraknąć możliwości wstawiania zdjęć oraz skracania wklejanych linków.

Aplikacja jest napisana natywnie dla komputerów Mac i bardzo dobrze integruje się z systemem. Ikonka Tweetie jest widoczna na pasku menu. Gdy pojawiają się nieprzeczytane wiadomości, jej kolor zmienia się na fioletowy, dodatkowo można ustawić powiadamianie za pomocą podrzucania ikony programu w Docku.

Tweetie to zdecydowany faworyt w wyścigu aplikacji do obsługi Tweetera na Mac. Posiada wszystkie niezbędne funkcje i nie zasypuje użytkownika lawiną niepotrzebnych wodotrysków i dodatków.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na Mac

Więcej
Tweetie

Download

Tweetie 1.2.8

Opinie użytkowników o Tweetie